Sunday, February 27, 2011

Third Fashion Blogger Meet-Up

Dneska se konal třetí "sraz" (jestli to můžu říct takhle :D) fashion bloggerů. Ale vraťme se o pár hodin zpět a řeknu vám, co jsem dělala před schůzkou.


Bylo nádherné počasí a s kamarádem jsme se rozhodli, že se projdem po Praze. Koupili jsme si Starbucks coffee a vyrazili jsme. Původně jsme chtěli jít přes Karlův most, ale pak jsme nějak zabloudili, a tak jsme se rozhodli, že půjdeme na Rašínovo nábřeží.

Procházeli jsme kolem všech těch lodiček a krásná byla Matylda a Klotylda. Moc hezké a roztomilé :)
Sedli jsme si na lavičku a sledovali kachny, labutě a lodičky které kolem nás jezdily.

________________

Today was the third fashion blogger meet-up. But lets go few hours back and I'll tell you what I did before the meet-up.


It was beautiful weather and I and my friend decided that we'll go out. Just walk around Prague. We bought a Starbucks coffee and we started. We wanted to go to Charles Bridge but then we got lost somehow and we decided to go to Rashinovo nabrezhi. 


We walked around and we saw all these boats and Matylda and Klotylda were really nice and sweet boats. :)
We sat down on a bench and we watched swans, ducks and boats.
zase něco povídám :D


s Kubou
with Kuba


Po procházce jsem vyrazila na Fashion Blogger Meet-Up. Páni, sešlo se nás tam hodně a potkala jsem pár známých bloggerek jako Péťa Lálová, Péťa Šťastná, Loli a Olga.

Rozdělili jsme se na 3 skupiny: styling 1
                                                  styling 2
                                                  blogging
Připojila jsem se ke skupině styling s Milenou Zhuravlovou. Bylo to zajímavé. Hodně jsem se dozvěděla, protože jsem v tom nová se mi všecny informace hodily. Seznámila jsem se s novými lidmi a získala nějaké ty kontakty. Milena byla opravdu moc milá a vstřícná a musím říct, že Loli s Olgou bodovaly v komentářích ;)) Myslím, že se schůze povedla a rozhodně mi to něco dalo :)

______________________________

After our walk I wen to Fashion Blogger Meet-Up. Wow, there was many of us and i met some of my           fashion blogger friends like Petra Lalova, Petra, Stastna, Loli and Olga.


We made 3 groups: styling 1
                                styling 2
                                blogging


I joined the styling group with Milena Zhuralova. It was interesting. I learned a lot, because I'm new in this so I needed all these informations. I met some new people and I got some new contacts. Milena was really nice and friendly and I must say that Loli's and Olga's comments were really good ;)) I think that this meet-up succeeded and I learned some stuff :)


před začátkem. všichni si hledají místa na sezení, bylo plno.
coffee :)


povšimněte si, že všichni mají úžasné kloboučky. já chci taky!
you see that everyone have some hats. I want it eather! 


moje poznámky
my notes

3 comments:

 1. :-D Já jsem si myslela, že to není slyšet... :-D

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Máš super blog :)

  http://kockandy.blogspot.com/

  ReplyDelete