Saturday, March 19, 2011

Fourth Fashion Blogger Meet-Up ...


Dnes byl super fashion den! Ráno jsem šla fotit test s Petrem Janderou, potom jsem letěla na fashion blogger meet-up a nakonec jsem šla ke kadeřníkovi.


Focení bylo super, nikdy jsem se tak nebavila. Líbilo se mi, že jsme spolupracovali a mluvili jsme o tom, co chceme udělat a jak to chceme udělat. No, uvidíme, jak to dopadne :)

Meet-Up jsem si taky užila! Bohužel se nás sešlo velmi málo, ale poznala jsem nové lidi a dozvěděla jsem se nové věci. A teď o Hub Praha: Ten prostor byl úžasný! Hezký design a je to velmi chytře vymyšleno :)

Dozvěděla jsem se také o nové internetové stránce, kterou by jste rozhodně měli "checknout"- bio.cz
Je to vlastně spojení módy a ekologie. Pokud znáte, nebo dokonce jste navrhář, který vytváří oblečení hand-made a eko, tak rozhodně kontaktujte Adélu z bio.cz!!! ;) - http://www.bio.cz/

__________

Today was super fashion day! In the morning I was photoshooting some tests with Petr Jandera, then I went on fashion blogger meet-up and in the end my hair stylist cut my haair! 


The photoshoot was like the best photoshoot I ever been to. The grate thing was that we were kind of working together and we were thinking what to do together. Well, we'll see the result :)


Meet-Up was great! Unfortunately there wasn't many of us, but I met new people and I learned new stuff. But now about Hub Prague: That place is amazing! Great design and it's a really good idea :)


By the way, there is a new website, you should totally check it out - bio.cz
It's a combination of fashion and ecology. If you know, or you even are a designer which is making his clothes hand-made and eco, then you should definitely contact Adela from bio.cz!!! ;) 
- http://www.bio.cz/ 


my diary and coffee :))


 OMG! I fell in love with these sunglasses!

3 comments:

  1. tyjoooo.asi jsem preci jen mela jit :o(

    ReplyDelete
  2. filofax petropol?? :) mám úplně ten samý!! Nejlepší diář na světě ;)

    ReplyDelete